Czy warto skorzystać z Toyota SMARTPLAN?

Toyota SMARTPLAN to plan wręcz idealny dla każdego właściciela mikro, małej oraz średniej działalności gospodarczej. Jest to pewnego rodzaju umowa, która pozwala wziąć w leasing samochód wspomnianej już marki. Warunki są niezwykle atrakcyjne, a brak auta z całą pewnością nie ułatwia przedsiębiorcom wyjazdów w delegacje czy na spotkania z kontrahentami.

Czym jest Toyota leasing SMARTPLAN?

Toyota SMARTPLAN to innowacyjny program wynajmu samochodu długoterminowego, na czas określony w umowie. Powstał on z myślą o mikro, małych oraz średnich działalnościach gospodarczych, a co więcej – oferuje bardzo atrakcyjne warunki. Przede wszystkim należy nadmienić, że ze SMARTPLAN Toyoty wyróżnia się na tle konkurencji tym, iż przedsiębiorca nie jest zmuszony – po wygaśnięciu umowy – do wykupu eksploatowanego przez niego samochodu. Może zarówno zdecydować się na jego odkup, jak też i po prostu oddać. Decyzja należy tylko i wyłącznie do osoby podpisującej umowy z dealerem Toyoty.

Toyota SMARTPLANo czym warto wspomniećprzewiduje w przypadku wykupu samochodu po wygaśnięciu umowy, koszty w postaci miesięcznej raty, która została już wcześniej ustalona. Ta z kolei obejmuje między innymi finansowanie, ubezpieczenie oraz serwisowanie. Rzeczone raty jednak ustala sam zainteresowany w trakcie podpisywania umowy.

Toyota SMARTPLAN: czysty zysk, wiele korzyści

Toyota leasing w postaci SMARTPLANU przewiduje dla przedsiębiorców liczne korzyści. Co ważne jednak, samochody Toyoty są w pełni bezawaryjne, o czym świadczyć może chociażby raport z 2016 roku niemieckiego stowarzyszenia Technischer Überwachungsverein (TÜV). Według niego, marka Toyota jest jedną z najlepszych, a swoją konkurencję pozostawia daleko w tyle.

suv toyota

Warto nadmienić, że Toyota SMARTPLAN oferuje także niskie miesięczne raty, niewielkie rachunki na stacjach benzynowych oraz możliwość uniknięcia kolosalnych opłat za serwisowanie samochodu w razie nieoczekiwanego wypadku lub też awarii.

SMARTPLAN Toyota: czy warto?

Z całą pewnością SMARTPLAN Toyota to jeden z najlepszych i najkorzystniejszych programów. Przede wszystkim – jak już wspomniano – Toyota oferuje bardzo elastyczne warunki dostosowane do potrzeb klienta. Oprócz tego, przedsiębiorcy mogą liczyć na gwarancję odkupu auta przez Dealera w późniejszym zasie oraz na korzyści podatkowe w postaci odliczenia VAT-u od miesięcznych rat. Zainteresowani mogą też wybrać atrakcyjne ubezpieczenie roczne lub wieloletnie.

Co zrobić, gdy Toyota SMART PLAN wygaśnie?

Po wygaśnięciu Toyoty SMART PLAN, przedsiębiorcy posiadają trzy warianty do wyboru. Po pierwsze, mogą zostawić wybrany wcześniej model samochodu. W tym wypadku muszą spłacić ratę wykupową w całości i zatrzymać auto. Druga opcja to wymiana modelu na nowszy, a dotychczasowy zostanie wykupiony przed Dealera. Trzecia, a zarazem ostatnia możliwość to przedłużenie finansowania. Oznacza to więc, że przedsiębiorca zatrzymuje wybraną wcześniej Toyotę, a ratę wykupową opłacają na dogodnych warunkach dzięki Toyota Leasing.

Dowiedz się więcej na temat charakterystycznych wymiarów Toyoty Proace.

  1. Odpowiedz

    To coś więcej niż artykuł – to prawdziwa podróż intelektualna.

  2. Odpowiedz

    To nie tylko zbiór tekstów, to filozoficzne laboratorium, w którym każda myśl jest jak eksperyment, prowadzący nas do odkryć, z których naukowcy myślenia czerpią najwięcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.