Typy bonusów w eWinner

eWinner proponuje nowym graczom ciekawy pakiet promocji. Nie zapomina także o stałych użytkownikach w kwestii tworzenia dla nich preferencyjnego środowiska do typowania. Jakie bonusy spotkamy u tego bukmachera? Które z nich przynoszą najwięcej korzyści? Zapraszamy do lektury dla uzyskania wszystkich odpowiedzi.

Bonusy na start

Osoby, które przeszły proces rejestracji konta, mogą liczyć na atrakcyjny zakład bez ryzyka bez żadnych dodatkowych wymogów odnośnie obrotu. Kwota cashbacku w eWinner nie jest najwyższa na rynku (wynosi 150 zł), jednak możliwość natychmiastowej wypłaty pieniędzy bez konieczności reinwestowania środków bonusowych winduje ogólną ocenę graczy na bardzo wysoki poziom. Startowe bonusy eWinner obejmują również 50% zwiększenia środków od drugiej wpłaty na depozycie, do maksymalnej kwoty 1000 zł. W eWinner bonus od depozytu nie prezentuje się tak atrakcyjnie jak cashback ze względu na wysokie wymogi obrotu- 6 razy po kursie 2.50. Ogólną pozytywną ocenę pakietu powitalnego eWinner zawdzięcza więc zakładowi bez ryzyka, który daje typerom szereg ciekawych możliwości pomnażania zysków już od pierwszego kuponu.

Promocje dla stałych graczy eWinner

Pierwszym elementem oferty skierowanej do stałych użytkowników staje się cashout, czyli możliwość wcześniejszego wyjścia z zakładu AKO i zrealizowania zysku. Gracze  bardzo cenią sobie taką opcję o nieograniczonym zakresie. Otrzymują w eWinner swobodę w zarządzaniu parametrami inwestycji w zakłady wzajemne i kontrolowanie przebiegu gry już po zawarciu kuponu.

Kod promocyjny eWinner dostępny jest również w poniedziałki na grę bez podatku dla osób obstawiających wirtualne rozgrywki piłki nożnej i koszykówki. Sporty wirtualne zyskują na znaczeniu, co  pragnie wykorzystać i zaskarbić sobie przychylność graczy.

Combo Dnia oznacza promocję na zwiększanie kursów dla wybranych wydarzeń. Podwyższona oferta kursowa może nie działa tak spektakularnie na wyobraźnię jak promocje bonusowe, za to oferuje bardzo wymierne korzyści w postaci większej wygranej. Dlatego warto poszukiwać informacji o promocjach niosących ze sobą wysoką skuteczność dla każdego typera.

eWinner posiada także program lojalnościowy oraz opcję Custom Bet, pozwalającą na stworzenie dowolnego zakładu i wysłanie propozycji do bukmachera. Jeśli zostanie on zaakceptowany, eWinner ustali kurs na dane wydarzenie i zamieści je do typowania w swoim serwisie internetowym.

eWinner

Gdzie zdobyć kod promocyjny?

Kod bonusowy eWinner otwiera dostęp do ciekawego zakładu bez ryzyka. Należy go wpisać na etapie rejestracji konta, w jednym z pól formularza z danymi osobowymi. Kod promocyjny eWinner można zdobyć dzięki serwisowi Zawód Typer, pełniącym funkcję kompleksowego źródła wiedzy z zakresu zakładów wzajemnych. Informacje o promocjach, recenzje bukmacherów, aktualności ze świata sportu. A także liczne porady na temat strategii typowania- to wszystko można znaleźć w jednym miejscu, na stronie zawodtyper.pl. Zachęcamy do odwiedzenia serwisu Zawód Typer i czerpania korzyści z narzędzi służących efektywnemu obstawianiu zakładów.

    • Enriko, 30 stycznia 2024, 22:59

    Odpowiedz

    To dopiero nowość! Zobaczcie, może Was też to zaskoczy

    • Ariks, 1 lutego 2024, 21:51

    Odpowiedz

    Jeżeli lubisz być zaskakiwany intelektualnie, ten artykuł jest dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.